Aktualne kursy walut

WalutaKrajDetalHurt
KupnoSprzedażKupnoSprzedaż
USDUSDStany Zjednoczone4.925.024.9404.990
EUREURUnia Europejska4.734.834.7504.800
GBPGBPWielka Brytania5.295.415.3205.390
CHFCHFSzwajcaria4.965.084.9905.060
AUDAUDAustralia3.143.263.1603.240
CADCADKanada3.563.683.5803.660
JPYJPYJaponia0.03330.03590.03370.0357
DKKDKKDania0.6360.6480.6380.646
NOKNOKNorwegia0.4510.4650.4530.463
SEKSEKSzwecja0.4310.4430.4330.441
CZKCZKCzechy0.18850.19850.19050.1965
RUBRUBRosja0.0400.0800.0400.080
HUFHUFWęgry0.01120.01300.01140.0128
RONRONRumunia0.921.020.941.01
BGNBGNBułgaria2.402.602.422.58
UAHUAHUkraina0.090.120.090.12
HRKHRKChorwacja0.590.670.600.66
TRYTRYTurcja0.270.370.270.36
Aktualizacja: 2022-09-27 17:55:37
Kurs na żywo: włącz

Kursy hurtowe obowiązują dla transakcji o równowartości powyżej 4000 PLN

Kursy mają charakter informacyjny i mogą ulegać zmianom.

Podstawą dokonania transakcji z wykorzystaniem powyższych cen jest telefoniczne potwierdzenie kursu, kwoty transakcji oraz podanie danych identyfikacyjnych, bądź indywidualne negocjowanie ceny przy okienku kasowym. Rezerwacja kursu obowiązuje do umówionego czasu.

Notowania giełdowe

Obsługiwane przez: Investing.com

Skup i sprzedaż złota

KupnoSprzedaż
20$ Liberty8 000 zł9 000 zł
Złoto próba 585140 zł160 zł
Aktualizacja: 2022-07-01 10:14:21

zobacz więcej

Zarezerwuj kurs

Chcę:
Waluta:
Ilość:

Aby zarezerwować kurs wybierz walutę, wpisz ilość i kliknij Przelicz.

Jeżeli akceptujesz kwotę i kurs wymiany uzupełnij pozostałe pola i kliknij Rezerwuję kurs.

Rezerwacja waluty obowiązuje do 30 minut w godzinach pracy kantoru, po smsowym potwierdzeniu przez Kantor kursu i dostępności waluty. Rezerwacje obowiązują dla Kantoru w Łodzi ul.Woronicza 3.

Nasze oddziały

Łódź

ul. Woronicza 3

42 640 76 35

Godziny otwarcia
pn - pt: 08:00 - 20:00
sobota: 08:00 - 18:00

Łódź

ul. Więckowskiego 3

42 632 59 26

Godziny otwarcia
pn - pt: 10:00 - 18:00
sobota: 10:00 - 15:00

Zgierz

ul. Gałczyńskiego 33bc

42 716 52 56

Godziny otwarcia
pn - pt: 10:00 - 18:00
sobota: 10:00 - 15:00

zamknij